«Спекотні джунглі» серед зими влаштували вихованці Тернопільського дитсадка №18. Показове заняття з фізкультури тропічного характеру провели для вихователів усіх дошкільних навчальних закладів міста. Тему джунглів вихованці старшої групи обрали самі, адже про далекі тропіки, як виявилося, дітлахи знають чимало, – повідомляє ІНТБ.

За словами педагогів і батьків дитсадка, фізичному вихованню в закладі приділяють багато уваги. Вже не один рік вихователі застосовують інноваційні спортивні методи у роботі з дітьми. Фізичні навантаження вихованцям влаштовують упродовж усього дня. Як результат – діти менше хворіють і краще розвиваються.

– У нас вже дуже давно впроваджені в роботі валеокорекція, імунна гімнастика, аеротерапія, яка сприяє зміцненню імунітету, служить профілактиці простудних захворювань. Традиційними в нас уже давно стали замість звичайних гімнастик-пробуджень гімнастика-мудре, нетрадиційні види масажу. Фактично всі наші фізкультурні заняття, спортивні розваги, спортивні свята проходять у вигляді «казкотерапії» із сюжетно-ігровим змістом, – розповіла вихователь-методист дитсадка №18 Оксана Антошків.

На відкритому занятті діти долали перешкоди джунглів, підкрадалися до лігва лева і танцювали зі списами навколо вогнища. Незвичні для нашого континенту ігри та рухи малечі дуже сподобалися.

Показовим виступом дітей залишилися задоволені й вихователі дитсадків. Педагоги уважно стежили за програмою та занотовували вправи, щоби потім спробувати їх з вихованцями своїх дошкільних закладів.