Дев’ятнадцятирічного жителя Підгаєччини місцеві правоохоронці підозрюють у вчиненні крадіжок з господарств односельчан.

Незважаючи на юний вік, молодик вже має власну сім’ю і виховує однорічну дитину. На утримання родини потрібні кошти, а пошуки бодай якоїсь гідно оплачуваної роботи у рідному селі та райцентрі виявилися марними. Зазвичай, чоловік перебивався випадковими заробітками.

Якось під час одного такого підзаробітку в нього виникла ідея, як можна, не докладаючи зайвих зусиль, збагатитися. Вирішив викрасти документи на автомобіль у свого роботодавця, аби потім повернути їх за винагороду. Запримітив, що власник зберігає їх у транспортному засобі. Як планував, так і зробив. Пізно ввечері проник до гаражного приміщення і витягнув з автівки чималий пакунок з різноманітними документами. Та виручити гроші за крадене не вдалося, потерпілий зрозумів, що у нього виманюють готівку, тому звернувся за допомогою до місцевих правоохоронців.

Працівники Підгаєцького райвідділу міліції оперативно вийшли на слід 19-річного зловмисника. Як з’ясувалося, молодик виявився причетним ще до одного правопорушення. З господарства 42-річної односельчанки викрав велосипед. Двоколісний транспортний засіб міліціонери знайшли в підсобному господарстві молодика. Щоправда, в розібраному стані. Зі слів зловмисника, він хотів змінити зовнішній вигляд велосипеда, аби потім ним користуватися.

На даний час вирішується питання про порушення кримінальних справ відносно затриманого. Міліціонери проводять перевірку щодо його причетності до скоєння інших злочинів.