Минулий 2014 рік був періодом випробувань для нашої держави. Революція Гідності, окупація, бойові дії, економічна криза… Упродовж всіх цих подій партія «УДАР»  робила все можливе задля повалення бандитського режиму, збереження українського суверенітету, підтримки української армії  та наближення України до Європи.  Сьогодні наша політична сила розпочала якісно новий етап своєї діяльності. Про це заявив заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка», народний депутат України  Микола Люшняк під час прес-конференції, що відбулася 12 січня у Тернополі.

За словами політика, завдяки тісній співпраці «УДАРу» з міжнародними організаціями та партіями, зокрема з Європейською народною партією, ми маємо нагоду переймати кращий досвід європейських держав для впровадження його в Україні.

«Найперше діяльність «УДАРу» буде спрямована на впровадження  реформ, змін до Податкового кодексу та розвитку малого і середнього бізнесу», – наголосив Микола Люшняк.

«Ударівець» також зазначив, що завдяки депутатській групі партії «УДАР» у Верховній Раді з урядового проекту Державного бюджету на 2015 рік вдалося вилучити низку небезпечних для економіки України положень. Це – введення для фізичних осіб обов’язкового декларування доходів, витрат та майна, а також надання податковим органам права донараховувати 30-відсотковий податок із перевищення витрат над доходами після відповідної перевірки. Також за наполяганням «ударівців», Верховна Рада відмовилася від введення податку на комерційну нерухомість та поширення оподаткування на всю площу нерухомості – без урахування неоподатковуваної мінімальної площі житла.

«В умовах кризи такі податки призвели б до зубожіння найбільш вразливих верств населення та стали додатковим тягарем для малого й середнього бізнесу», – прокоментував Микола Люшняк.

Також урядом була врахована пропозиція «ударівців» встановити заробітну плату в розмірі лише посадового окладу для Президента України, глави Адміністрації Президента та його заступників, керівника Апарату Верховної Ради та його заступників, Секретаря РНБО та його заступників, Генпрокурора та його заступників, глави уряду та інших членів Кабміну, державних службовців1 та 2 категорій міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, крім тих, що беруть участь в проведенні АТО, голови НБУ  та його заступників, суддів Конституційного Суду, Верховного Суду тавищих спеціалізованих судів України.

Микола Люшняк зауважив, що партія «УДАР» виступає проти закону №1536 про введення  імпортного збору, прийнятого Верховною Радою за основу 25 грудня. Документ передбачає запровадження з 2015 року додаткового збору в розмірі 5 відсотків на імпортні продукти харчування, та 10 відсотків – на решту товарів (крім життєво необхідних).

«У разі ухвалення закону імпортні товари подорожчали б ще на 12,6% (з урахуванням ПДВ), тож ми робитимемо все можливе, щоби цей закон в кінцевому варіанті не пройшов. Я переконаний, наповнення казни має відбуватися не за рахунок зубожіння українців», – підкреслив Микола Люшняк.