Народний депутат України від Блоку Петра Порошенка Микола Люшняк вважає вкрай необхідними зміни до Конституції, які вчора у першому читанні проголосували у парламенті.

Микола ЛюшнякНародний обранець прокоментував вчорашні події під Верховною Радою України. На його думку, ситуацією вдало скористалися провокатори іноземних спецслужб. Та сама трагедія сталася через політиканів, яким відмовив Президент та Уряд у їх вимогах віддати певні «крісла».

Самі ж зміни до Конституції Микола Люшняк вважає вкрай необхідними.

«Ці зміни у Конституції України потрібні для подальшої євроінтеграції, – зазначив Микола Люшняк. – Для чого потрібен особливий статус Донбасу? Потрібен для того, щоб залишити Донбасу всі податки, які вони сплачують у себе. Після цього Україна зніме з себе зобов’язання щодо відбудови Донбасу. Ми не визнаємо будь-які самопроголошені республіки у цьому сепаратиському краї. Після остаточного прийняття змін до головного закону країни – Донбас існує сам по собі. Чи потрібен Україні Донбас? Тоді чи потрібен Україні політикани, які вирішили втілити свої амбіції за допомогою війни?»

До подій під стінами парламенту Микола Люшняк ставиться вкрай негативно. Сотні поранених та один вбитий нацгвардієць – це ніщо інше, як результат шантажу та торгів за посади зі сторони політичних сил, які прикриваються націоналістичним гаслами.

«Вчора загинули невинні люди, – продовжує пан Микола. – Загинули через те, що хтось захотів керівні посади! Політичні партії, які називають себе націоналістами, намагалися вибити для себе ряд високих посад у Президента та Кабінету Міністрів. Коли їм це не вдалося, розігралося це криваве шоу.

Наслідки сьогодні одні – загинули та постраждали невинні люди заради чиїхось меркантильних інтересів. Покаранням для винуватців цієї трагедії – є тільки тюрма на тривалі терміни! У час, коли триває АТО, жертвувати людьми – неприпустимо!

Сьогодні вже ніхто не хоче брати на себе відповідальності за скоєне. Під стінами парламенту ми не побачили позиції людей, які насправді відстоюють інтереси України! Було тільки лобіювання різноманітних інтересів. Ми побачили коло підтримки олігархів, які завжди будували свій бізнес на грабуванні державного бюджету.

Не хочу звинувачувати у вчорашній трагедії будь-які політичні сили, але люди самі себе переграли! Ми знаємо, що в Україні сьогодні діє дуже багато терористів та завербованих іноземними спецслужбами агентів, які використали ситуацію для провокацій.»

Все ж найголовнішим досягнення вчорашнього сесійного дня у Верховній Раді Микола Люшняк вважає, встановлення чергових кроків для налагодження миру: «Україні потрібен мир! Ми в рази менші за Росію! Будувати ілюзії, що ми зможемо перемогти північного ворога у відкритій війні – це повний абсурд! Ми не можемо жертвувати тисячами життів українських солдат та мирних жителів заради чиїхось політичних амбіцій».