– 19 травня група озброєних людей у масках увірвалася до приміщення міської ради. Без жодних пояснень ламали двері. Мали постанову Печерського суду Києва на обшук кабінету мого заступника Володимира Камінського, — розповідає мер Тернополя 40-річний Сергій Надал.

пожежа, міська рада— Його ніхто не затримував на хабарі. Після того як зламали всі кабінети, зустрілися із моїм заступником. Пред’явили звинувачення у присутності чотирьох людей. Вчепили наручники й повезли в невідомому напрямку.

31-річного Володимира Камінського звинуватили в отриманні 132 тис. грн хабара за сприяння у наданні в оренду земельної ділянки місцевому підприємцю. Першу частину хабара — 85 тисяч гривень, чиновник узяв торік, — каже міністр внутрішніх справ 51-річний Арсен Аваков. Відтоді за ним стежили.

— Одразу, як заступника вивели, почало сильно диміти в підвалі. Думаю, навмисне товариші Камінського підпалили — щоб сліди замести. Там же архіви зберігаються. Наче нічого згоріти не встигло, швидко зреагували пожежники, — каже працівниця міськради, просить не називати її.

Джерело: Gazeta.ua