Тільки подзвонили і поінформуввли, що сьогодні другу групу тернопільських строковиків і контрактників ВВ знову збирають на військовій частині на дружбі і готують до передислокації до Києва! Чи є у когось якась інфа???! – пише у соцмережах опозиційний депутат облради Степан Барна.

Беркут, ЄвромайданАктивісти Євромайдану в Тернополі збираються блокувати виїзд ще однієї групи міліціонерів та контрактників внутрішніх військ МВС до охопленого протестами Києва. Для цього вони збираються о23.00 вечора біля ресторану “Олеся” на Дружбі.

Дорогі Тернополяни! Пропоную усім бажаючим попити кави о 23 .00 на заправці коло бару “Олеся”. Неподалік – усім відомий собачатник. Явка обовязкова всім, у кого є совість і національна гідність! Одягатись тепло. Капски брати. Милі, дорогі тернополяни. НЕ підведіть сьогодні. Явка раніше і з автівками – вітається особливо. – пише Лілія Мусихіна.

Нагадаємо вчора вночі частина силовиків прорвала кордон нечисленних протестувальників і таки рушила на Київ. Активісти підозрюють, що цих силовиків використають для розгону Майдану. У Львові та Івано-Франуківську блокування пройшло більш успішно.