Як повідомляє центр зв’язків з громадськістю, до обласного УМВС на професійне свято  завітали св’ященники, які відслужили молебень, поблагословили правоохоронців на добрі справи і в подарунок вручили ікону Святого Георгія та благословенну грамоту.

Очільник обласної міліції щиро подякував отцям за духовну підтримку та молитву.

Святкування продовжилося у дворі обласного управління. Ключі від 13 автомобілів працівникам міліції вручив начальник обласної міліції Федір Бортняк. Власниками нових транспортних засобів стали переважно ті райвідділи, які найбільше потребували покращення матеріально-технічної бази. Автівки придбали за сприяння МВС України, обласної державної адміністрації та обласної ради. Тепер правоохоронці матимуть можливість миттєво виїжджати на місце події та оперативно реагувати на скоєні правопорушення, особливо,у віддалених куточках області.

Генерал-майор пообіцяв, що до нового року управлінння придбає ще десять нових автомобілів.

Очільник обласної міліції у розмові з представниками мас-медіа запевнив, що міліцію Тернопільщини очікує реформування та оптимізація роботи усіх підрозділів. Але, незважаючи ні на що, на першому місці завжди стоятиме допомога людям. Тернополяни вже відчули поліпшення в патрулюванні вулиць, особливо у темну пору доби. Й надалі правоохоронці дбатимуть про безпеку усіх жителів області. У кожному міліціонерові краяни повинні бачати помічника та надійного захисника. Це найважливіше завдання, яке стоїть перед правоохоронцями області.

Офіційна частина завершилися святковим маршем, а святкування продовжилися в актовому залі обласного управління міліції. До гостей та працівників оранів внутрішніх справ з вітальним словом звернулисяпредставники владних структур, ветерани, керівники правоохоронних структур області. Вони наголошувуали на важливості міліцейської праці, дякували винуватцям свята за добру працю.

За багаторічну службу та вагомий особистий внесок у забезпечення правопорядку міліціонери були нагороджені грамотами та дипломами керівниками органів місцевого самоврядування, а також відзнаками, почесними грамотами МВС. Кращим працівникам міліції вручені позачергові звання.