Цілком можливо, Тернопіль знову потрапить в новини російських каналів. Влаштована лідерами місцевої “Свобода” антиурядова хода центром міста виглядала дуже епічно.

СвободаПополудні 15 червня понад 100 учасників на чолі з колишнім головою облдержадміністрації Олегом Сиротюком та партайгеносе Володимиром Стаюрою в такт з ходою поміж стандартними гаслами “славаукраїні”, славанації” викрикували “Геть уряд Яценюка!”, “Ні тарифному терору!”. Щоправда, чільні тягнибоківці чомусь забули долучити до гасел відповідні слова щодо контрольованою їхньою однопартійною більшістю Тернопільської міськради. Разом з “урядовими” газом та електрикою у Тернополі підросли тарифи на цілком комунальні послуги, як обслуговування ЖЕКами та вивіз сміття.

Цікаво, що з початком мітингу, який відбувся біля пам’ятника Бандері, учасники ходи почали поступово розсіюватися з майдану. Очевидці стверджують, що “підневільні” працівники бюджетних установ міста вирішили свою місію виконаною і групками залишали “свободівське” збіговисько. Натомість юного віку прапороносцям довелося зачекати, поки скінчиться запал до “полум’яних” виступів у відомих майстрів розмовного жанру.

Фото і відео: Доба