Протягом чотирьох днів у Києві тривала будівельна виставка ІнтерБудЕкспо. Це ключова подія для усіх представників будівельної галузі, проектувальників, архітекторів, дизайнерів, виробників.

Цьогорічна виставка зібрала понад 700 компаній з усіх регіонів України та ще 14-ти країн, серед яких Фінляндія, Туреччина, Польща, Німеччина, Італія та Китай. За даними організаторів, цьогорічну подію відвідало понад 30 тисяч людей. Учасники виставки  на території зали “Київекспоплаза” презентували свою продукцію.

Тернопільська фабрика дверей “ВудВей”, що працює під керівництвом генерального директора Ігора ГУДИ, вперше представляла на суд відвідувачів  власну продукцію. Втім, за час роботи у Києві, тернопільському виробнику вдалось здійснити справжній фурор і вразити присутніх на виставці високою якістю продукції та широким асортиментом.

На ринку міжкімнатних дверей фабрика “ВудВей” працює менше року. Однак за цей час уже здобула звання кращого виробника Тернопілля.  Модельний ряд фабрики “ВудВей” представлений серіями “Класика”, “Модерн”, “Hi- tech”. Оригінальний дизайн  виробника “ВудВей” на ринку  міжкімнатних дверей отримав найвищу оцінку серед експертів та учасників виставки, серед яких міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк.

– Для колективу “ВудВей”, – каже генеральний директор Тернопільської фабрики Ігор ГУДА. – Міжнародна будівельна виставка ІнтерБудЕкспо – це можливість представити свою продукцію на ринку України, а також перейняти  досвід кращих виробників нашої держави та країн Європи.

Вже сьогодні представництва фабрики успішно працюють в усіх регіонах України. В Тернополі ж ВудВей – єдина фабрика, яка представляє на ринку послуг стовідсотково власну продукцію.