«В Укравтодорі, після зустрічі з віце-прем’єр-міністром України Віктором Тихоновим, підписано документи про будівництво низки доріг і ми незабаром розпочнемо ці роботи. Перш за все йдеться про спорудження об’їзної дороги навколо м.Кременця та реконструкцію дороги до м.Почаїв Кременецького району. Це близько 92 мільйонів гривень», – повідомив голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян після робочої поїздки до Києва.

Про це повідомляє ZAXID.NET.

«Крім того, нам вдалося переконати виділити кошти на спорудження об’їзних доріг навколо м.Теребовля та м.Бережани. Поки що вписали на ці об’єкти по 10 мільйонів гривень. Це лише початок – в подальшому ця робота буде проводитися», – каже голова облдержадміністрації.

Він також розповів про інші проекти: «Ще 41 мільйон гривень ми розписали серед районів нашої області. В тому числі – 18 мільйонів гривень буде виділено для Тернополя на ремонт і реконструкцію доріг».

«Відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністром України Віктором Тихоновим. Ми підписали першу угоду про виділення коштів. А саме: на добудову  школи с.Скорики Підволочиського району – 5 млн. гривень, на дитячий садок с.Великі Гаї Тернопільського району – 2,8 млн. гривень, реконструкція незавершеного будівництва амбулаторного пункту с.Борсуки Лановецького району – 1,2 млн. гривень, будівництво підвідного газопроводу до сіл Різвяни, Дарахів, Хмелівка Теребовлянського району – 1,9 млн. гривень, будівництво школи в с.Соколів Теребовлянського району – 4,64 млн. гривень, будівництво підвідного газопроводу до сіл Матвіївні, Гриньківі Шумського району – 1,06 млн. гривень, будівництво 63-х квартирного житлового будинку в м.Почаїв – 10 млн. гривень, будівництво школи в с.Горигляди Монастирського району – 5 млн. гривень», – повідомив очільник області.

Голова ОДА зазначає, що це лише перший етап. В планах обласної влади – проведення підвідних газопроводів до населених пунктів так здаваного Мельнице-Подільського куща Борщівського району та будівництво чотирьохсмугової ділянки дороги «Тернопіль-Львів», протяжністю 40 км.

«Цього та наступного тижня у Києві працюватимуть представники облдержадміністрації, які займатимуться вирішенням цих питань», – каже В.Хоптян.