Тарас Багрій – головний суддя у кримінальній справі керівника фірми «Будівельник» Зеновія Щепановського – розізлився на тернопільських журналістів. Сьогодні на черговому засіданні у міськрайонному суді служитель Феміди висловив своє обурення стосовно інформації, яка потрапила в Інтернет.

За його словами, у ній представники місцевої преси у некоректній формі висвітлювали те, як він веде судовий процес. Щоправда, суддя не озвучив ні назву сайту, де був опублікований матеріал, ні ім’я автора. Тому Тарас Багрій дав доручення прокурору залучити до засідань суду представника прес-служби прокуратури, котрий би об’єктивно та кваліфіковано висвітлював увесь перебіг подій.

Що ж стосується самого судового засідання у справі Зеновія Щепановського, то, за традицією, воно було недовгим. Вкотре у залі суду не з’явились усі потерпілі.

Нагадаємо, минулого разу суддя дав доручення доставити під конвоєм усіх постраждалих, які ігнорують процес. Сьогодні з 14 правоохоронці привели лише 3 ошуканих пайовиків. Де решта – невідомо. Відтак суд був вкотре перенесений. Чергове засідання відбудеться 14 листопада об 11.00 годині.