Голова Тернопільської ОДА Степан Барна відзвітував про хід робіт з будівництва укріплень в зоні АТО. Традиційно для чиновників він приписав собі чужі заслуги, адже цим займаються комерційні фірми за чималі кошти з держбюджету.

 

Віктор Шумада, Степан БарнаНа двох об’єктах оборони у Золотому Луганської області будівельники Тернопільської області завершили додаткові роботи. Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна оглянув якість проведених робіт.

  «Наші будівельники одні з перших завершили основні роботи на об’єктах оборони. На сьогодні дві споруди повністю збудовані, враховуючи і додаткові роботи, – зазначив Степан Барна. – На місці перевірили міцність споруд, вони витримують обстріли зі станкового кулемета. Ми вдячні будівельникам за відповідальність та усвідомлення важливості поставлених завдань».

 Роботи на даних об’єктах виконували будівельні фірми «Креатор-Буд» та «Добробуд». Будівельники фірми «Тернопільбуд» продовжують додаткові роботи на інших двох об’єктах у Попасній. Їх планують завершити найближчим часом.