крадіжка мотоцикла старшокласникомПрацівники Монастириського райвідділу міліції затримали за підозрою в скоєнні крадіжки неповнолітнього мешканця Підгаєцького району Тернопільської області.

.

У селі Заставці Монастириського району, що межує з Підгаєччиною, хлопчина з друзями навідувався часто. Якогось вечора він вирішив зайти на чуже господарство. Нишпорив подвір’ям, заглядав у вікна. Через вікно у коморі помітив мотоцикл. Транспортний засіб не давав спокою хлопчині і той надумав його викрасти.

Старе вікно вдалося легко відчинити і вже за мить той проліз до приміщення. Відчинивши двері зсередини, викотив транспорт на вулицю. Знайомим лиходій вигадав якусь байку, звідки взяв транспортний засіб, а довірливі хлопчаки ще й допомогли знайти злодію підводу та доправити крадений мотоцикл до села.

Вже наступного дня хлопчина знайшов покупця на крадену річ. За транспортний засіб вторгував майже 200 гривень. Однак витратити готівку не встиг. Злодія затримали працівники міліції, повідомили у відділі зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області, пише 20 хвилин