Ще 15 червня цього року кримінальна справа стосовно керівника фірми «Будівельник» Зеновія Щепановського була скерована до суду. Того ж дня прокурор міста змінив запобіжний захід обвинувачуваному із підписки про невиїзд на взяття під варту. Відтоді підприємець перебуває за гратами. За цей час, упродовж кількох судових засідань, підсудним встигли лише зачитати обвинувачення.

Нагадаємо, разом і Зеновієм Щепановським у справі проходить і головний бухгалтер фірми Євген Марценюк.

Щоразу судові слухання переносять. На останньому засіданні причиною стало погане самопочуття керівника фірми «Будівельник». Ще раніше – відсутність потерпілих. А сьогодні Зеновій Щепановський зайшов до зали міськрайсуду з клопотанням про допущення нового адвоката. Тепер, крім його дружини Оксани та адвоката Ростислава Лукашова, його інтереси захищатиме й Світлана Камінська. Перше, що зробила новий адвокат – попросила оголосити перерву. Їй необхідний час для ознайомлення із 25 томами кримінальної справи. Суд прохання задовольнив і призначив наступне слухання на 26 жовтня на 10:30 ранку.

Також за час перерви повторно будуть розіслані повістки потерпілим, які і цього разу не з’явились у залі суду. З 22 ошуканих пайовиків прийшло тільки 9-ро.

Читайте на цю тему:

У скільки оцінили конфіскований лімузин Щепановського?

Щепановський на суді симулював серцевий напад?

Щепановський втратив свідомість, а суд знову перенесли через пайовиків

Щепановський “розколовся”, кому з посадовців роздав гроші пайовиків?