Влада Тернопільщини звернула увагу на стан автобусних зупинок.

Однак далі наведені цифри чиновниками з ОДА викликають сумнів. Якщо вірити, то практично на кожній зупинці в селі є графік руху автобусів через цей населений пункт, а більшість зупинок мають сучасний вигляд. Для того, щоб переконатися, що це не зовсім так чиновникам варто було б залишити свої кабінети і поїхати селами та містечками області. І тоді відкрилася їхньому зору інша картина. Наразі ж чиновники тішать себе і керівництво області “фантастичними” в дусі соцзмагання стаьистичними даними.

.

–  В області 1382 автобусних зупинок, – зазначив начальник головного управління розвитку інфраструктури облдержадміністрації Тарас Борук. – У 812 проведено ремонт павільйонів , у 1269 облаштовано інформаційні таблички, 932 таблиці розкладу руху автобусів.

З цього приводу голова ОДА зазначив, що усі автобусні зупинки на Тернопільщині повинні бути оновленими, відремонтованими та з відповідними інформаційними табличками.

– Автобусна зупинка це як «обличчя» населеного пункту, – зауважив Валентин Хоптян. – Тому сьогодні усі зупинки автобусів мають бути чистими, відремонтованими, з облаштованими смітниками, табличками з розкладом руху автобусів і так далі.

Голова ОДА зазначив, що за ремонт автобусних зупинок на Тернопільщині персональну відповідальність несуть керівники районів, голови сільських та селищних рад на території яких розміщені дані об’єкти.