.

За невиконання обов’язків щодо виховання дітей доведеться нести відповідальність матері чортківської п’ятикласниці.

.

До співробітників чортківської міліції із заявою звернулася жителька райцентру. Жінка повідомила, що хтось побував у її будинку. Щоправда, зникнення цінних речей власниця не помітила, але невідома особа перекинула в приміщенні геть усе.

Яким було здивування чортківчанки, коли міліціонери встановили особу невідомої гості. Нею виявилася п’ятикласниця місцевого інтернату. Зі слів жінки, дівчинка якось приходила до її дітей гратися, але запідозрити дитину у тому, що вона може принести якусь шкоду – на думку не спадало. Та марно. Школярка тишком викрала запасний ключ від вхідних дверей, а наступного дня, коли господарів не було вдома, зайшла до будинку і стала шукати гроші. Знайдені золоті прикраси, зі слів самої школярки, їй виявилися непотрібними – дівчинка ще не розуміє вартості таких речей, а от грошей, за якими прийшла, так і не знайшла.

До слова, за малою чортківчанкою не вперше «золоті верби» ростуть. Однокласники не раз підозрювали її у дрібних крадіжках, та й сусіди нарікають, що любить школярка потягнути чуже. Тому матері варто задуматися над поведінкою чада, аби від адміністративних стягнень не перейти до кримінальної відповідальності.