Школу в Скориках Підволочиського району планують здати у жовтні. Про це йшлося на нараді, яку провів голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян.

.

Він ознайомився із ходом будівництва загальноосвітнього навчального закладу в с.Скорики Підволочиського району, поспілкувався із керівником місцевого агропідприємства, Героєм України Олегом Крижовачуком, представниками організації, яка здійснює будівництво.

«Школу в Скориках плануємо здати на Покрову, 14 жовтня. До цього часу всі, хто задіяний на об’єкті мають закінчити запланований до виконання обсяг робіт», – підкреслив голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян.

Валентин Хоптян висловив впевненість, що роботи буде завершено вчасно.

«Це «бородатий» об’єкт. Будувати його почали ще двадцять років тому… Є ще тут ряд проблемних питань. Одне із найактуальніших – забезпечення школи сучасним обладнанням. Йдеться не лише про парти чи крісла, але й про використання нових технологій в навчанні. Думаю, що до свого відкриття школа отримає один, а можливо й декілька спеціалізованих класів, створених на базі навчального мультимедійного комплексу «NOVA 5000», – каже голова облдержадміністрації.

Він також наголосив, що Президент України Віктор Янукович ініціював низку реформ, спрямованих на модернізацію усіх сфер суспільного життя. Зміни мають торкнутися й освітньої галузі, підвищити якість та конкурентоспроможність освіти.

«Одним із етапів досягнення цієї мети є створення належних умов для навчання та виховання дітей, виявлення їх творчих нахилів. Йдеться також і про необхідність запровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальних закладах. Цим ми й керуємося при вирішенні питання підготовки до здачі в експлуатацію цієї школи», – повідомив Валентин Хоптян.