Ще задовго до офіційного старту розгортається передвиборча битва за найбільш “червоний” «волинський округ Тернопілля по виборах мажоритарника  до українського парламенту. Там розгорнулся справжня родинно-кланова “вендетта”. Останніми місяцями саме до північних районів області пильну увагу звертає переважно російськомовний керівник Українського інноваційного банку з Луганська Володимир Клименко.

Саме в цьому регіоні завдяки його зв’язкам розгортається піар-проект одного з  фондів, який нібито має вкласти в депресивні населені пункти багатомільйонні інвестиції.

17 травня під час проведення чергового семінару по програмі  фонду Хабітат в Шумську за участю учасників представників з Лановецького та Шумського районів в залі була помічена депутат обласної ради, рідна сестра Ореста Муца –  Ярослава П’яла та з десяток молодих людей.  Саме останні і зробили спробу зірвати проведення семінару. Молодики так загострили ситуацію в залі, що семінар довелося тимчасово перервати. Відновлювали “спокій” у залі працівники Шумського райвідділу внутрішніх справ. Однак завершувати семінар людям Клименка довелося в іншій залі.

Родина Муців, небезпідставно боїться, що Орест Павлович втратить депутатське крісло і недоторканість. Тому найближчим часом до боротьби з агітаторами Клименка включаться й інші численні родичі, яких нардеп порозпихав у великі і малі ради Тернопільської області.