Сергій Сірий та ДАІшники придумали “Міліцейка”

21/04/2012 0
Розмір тексту:

20 квітня в Тернопільській області відбулася презентація дитячої книжечки «Азбука безпеки». 

Обласній міліції вдалося видати книжку за сприяння обласної ДАІ та управління у справах сім’ї та молоді Тернопільської обласної держадміністрації, повідомили у СЗГ УМВСУ в області.

Тираж «Азбуки» безпеки» – дві тисячі примірників.

«Звичайно, хочеться, щоб учні усіх молодших класів отримали у подарунок видання. Сподіваємося, до цієї справи долучаться всі, кому не байдужа безпека наших дітей, хто задумується над тим, як вберегти їх від дорожніх аварій, застерегти від різноманітних правопорушень, або й злочинів. Безпеку, законослухняність наші молоді люди повинні освоювати змалку.

Саме з такою метою й було створено навчально-ігровий посібник. До книжечки увійшли матеріали з дитячої періодики.

«Ми також вдячні усім, хто відгукнувся на наше прохання й спеціально підготував для азбуки вірші, загадки, ребуси і навіть написав пісню. З легкої руки заслуженого діяча естрадного мистецтва України, тернопільського поета-пісняра Сергія Сірого казково-ляльковий герой отримав імення «Міліцейко», – розповів начальник УМВСУ в Тернопільській області Віктор Сак.

На його думку, це початок доброї справи для школярів, яка повинна бути підтримана створенням в Інтернеті спеціальних дитячих сайтів, випусків мультиплікаційних фільмів та іншого, де темою була б безпека наших дітей.

  • Теги:
загрузка...

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...