Черговими поразками для тернопільських баскетболістів завершився восьмий тур Вищої чоловічої ліги. На виїзді підопічні Ігоря Білоуса двічі програли останній команді чемпіонату – “Вінницьким Зубрам”. На зимову перерву наш колектив йде без жодної перемоги.

Виїзні матчі баскетбольного клубу “Тернопіль”, пише 20 хвилин, у Вінниці відбувалися 17:18 грудня.

Суперниками нашого колективу була команда “Вінницькі Зубри”, яка наданий момент переживає скрутні часи через брак фінансування.

Через відсутність коштів вінничанам довелося пропустити два поспіль тури у Вищій лізі, але вдома проти “Тернополя” вони вийшли на майданчик.

Саме гра проти “Вінницьких Зубрів” могла стати першою переможною для наших баскетболістів. Адже зважаючи на положення суперників у лізі та проблеми із фінансуванням, варто було очікувати не надто впевнених дії на паркеті зі сторони “Зубрів”. Втім, вже вшістнадцяте у цьому році наша команда умудрилася програти. Таким чином на зимову перерву у Вищій лізі, що триватиме близько двох місяців, баскетбольний клуб “Тернопіль” вирушає із абсолютним антирекордом. До слова, тернополяни не перемагали ще з минулого року і ця тенденція продовжується й надалі.

Проте не можна говорити, що матчі проти “Вінницьких Зубрів” наша команда програла повністю. Все ж підопічні Ігоря Білоуса боролися до останнього, але не вистачило майстерності.

У першій грі для перемоги нам не вистачило зовсім не багато – всього лише 12 очок. З самого початку зустрічі команди демонстрували рівну гру. Втім, ближче до завершення матчу ініціатива перейшла у руки господарів. Вдалі дії у захисті та під кільцем суперника дозволили вінничанам таки дотиснути “Тернопіль” та перемогти з рахунком 93:82.

Наступного для тернополянам не вдалося настільки близько наблизитися до суперника. “Вінницькі Зубри” протягом всієї гри перебували на відстані у кілька очок від суперника та загалом перемогли 74:58.

Програвши два матчі у Вінниці, наша команда залишилася на передостанньому місці у турнірній таблиці Вищої ліги. За підсумками першої половини сезону кращим у “Тернополя” став нападник Сергій Телешко, який у середньому за гру набирав 12.3 очки.