Сьогодні у міськрайонному суді відбулось чергове слухання у кримінальній справі керівника фірми «Будівельник» Зеновія Щепановського та головного бухгалтера підприємства Євгена Марценюка.

Нагадаємо, минулого разу суддя Тарас Багрій прийняв рішення припинити допит свідків та потерпілих. Оскільки ті і далі продовжують ігнорувати процес.

Сьогодні – заслуховували обвинувачених. У своїх свідченнях Зеновій Щепановський переконував суд, що усіма фінансовими справами підприємства займався виключно Євген Марценюк. За словами обвинуваченого, саме головний бухгалтер запропонував оформлення численних кредитів у банках на працівників підприємства. Також саме він начебто психологічно тиснув на людей. Сам же Зеновій Щепановський тільки ставив підписи на відповідних документах. На питання судді, хто контролював грошові надходження, підсудній запевнив, що цим керували Євген Марценюк та невідомі йому технічні працівники. Це стосується і готівки, яка надходила від пайовиків.

До речі, Зеновій Щепановський запевняє, що всі кошти, які надходили у його розпорядження, були витрачені виключно на господарські потреби підприємства. Щоправда паперових доказів цьому не має.

У свою чергу, Євген Марценюк доводив зовсім протилежне. За його словами, саме Зеновій Щепановський змушував людей брати кредити та отримував усю готівку, як від банків, так і від пайовиків. Головний бухгалтер лише підписував документи. Більше того, обвинувачений запевняє, що на нього теж чинився психологічний тиск. Під загрозою звільнення, його змусили наприкінці 2009 року взяти кредит. А коли він почав натякати на повернення банківських грошей, Зеновій Щепановський його звільнив.

Отож, визнавати себе винними у численних фінансових оборудках жоден із обвинувачених не поспішає.

Наступне судове слухання призначене на п’ятницю, 30 березня.