Приховане “копійчане” протистояння між двома нардепами від “Батьківщини” вийшло на поверхню. Прес-служба облорганізації розповсюдила прес-реліз про засідання обласного бюро, на якому було дано догану нардепу-мажоритарнику Михайлу Апостолу, який наважився на публічну критику багаторічного “вождя” Василя Деревляного.

Апостол Деревляний БатьківщинаЩо буде далі – невідомо. Зрозуміло, що Деревляний через засідання бюро утвердив міцність своїх позицій, на які теоретично міг претендувати Апостол. Також зрозуміло, що процес влиття у “Батьківщину” прихильників “Фронту змін” та персонально Романа Заставного затягнеться. У цьому процесі екс-мер розраховував на тимчасовий союз з Апостолом. Деревляний не поспішає проводити конференцію, на якій має докооптувати керівні органи людьми Заставного. Фактично цей процес зупинився.
Усі очікують вердикту з Києва. Очевидно, опоненти Деревляного розраховують, що його позиції послабшають з втратою впливу багаторічного керівника секретаріату “Батьківщини” Ярослава Федорчука. Саме він багато років вважався “ангелом-хранителем” Деревляного. Але це лише здогади та розрахунки. Яценюку, який випробовує себе у ролі нового лідера “Батьківщини”, найменше зараз потрібні внутрішні конфлікти.

Не виключено, що втомившись шукати правду у стосунках з колегами, Апостол піде своїм шляхом. Раніше через конфлікти з призначенням керівників облорганізацій та кураторів фракцію “Батьківщини” залишили Олег Канівець (Львівщина) та Василь Кравчук (Хмельниччина), а в минулому парламенті “тушкою” став колишній голова львівської “Батьківщини” Іван Денькович. Наскільки нардеп від Теребовлянщини готовий до ролі тушки ми побачимо на новій сесії ВР, яка розпочнеться на цьому тижні.