26 грудня минулого року міська рада продала з аукціону незавершений реконструкцією адмінбудинок на вулиці Карпенка, 18а.

Перш ніж приймати відповідне рішення на сесії міської ради, деякі депутати пропонували створити у цьому приміщенні дитячий садок. Мовляв, у цьому мікрорайоні існує серйозна проблема із дошкільними закладами.

Приміщення площею 1057 квадратних метра ще у 1994 році було надано ЖЕКу №1. І відтоді воно перебувало у недобудованому стані. Тому і було вирішене продати його з аукціону, пояснює начальник управління обліку та контролю за використанням комунального майна міської ради Володимир Мединський.

– Перед аукціоном дане приміщення було оцінене сертифікованою фірмою. Оцінка була зроблена не низька, а досить висока. Стартова ціна була 1 мільйон 786 тисяч гривень, –  розповів керівник профільного управління.

В результаті дане приміщення за 1 мільйон 965 тисяч гривень(в середньому 1850 грн. за кв.м, або близько $230 за кв.м.) придбала відома будівельна компанія «Креаторбуд». Назву іншого підприємства, яке мало намір купити цей об’єкт, чиновник не уточнив. Але водночас зауважив, що у даному приміщенні дитячий садок таки буде.

– Попередньо міською радою було запропоновано тому учаснику, котрий виграє конкурс, зробити там дитячий садочок. Оскільки у тому мікрорайоні немає такого закладу. Міський голова ще на сесії запропонував обстежити даний об’єкт і з’ясувати, чи там можливо створити дитсадок, – розповів Володимир Мединський.

За його словами, комісія дійшла висновку, що облаштувати дитсадок у колишньому приміщенні ЖЕКу можна. Крім того, тут буде створено і невеликий дитячий майданчик. Власне таку рекомендацію міська рада дала будівельнику. А як він вирішить – покаже час.