У Тернополі знову заговорили про підвищення тарифів у громадському транспорті. Йдеться про зростання вартості проїзду у маршрутках до чотирьох гривень і в тролейбусах до 2 грн 75 коп.

маршруткаПеревізники просять дослухатися до їхніх вимог. У протилежному випадку деякі з них відмовляються працювати. Рішення щодо підвищення вартості проїзду прийматиме виконавчий комітет міської ради.

«Перевізники вкотре звертаються із проханням підвищити вартість квитка. Просять підняти тариф у маршрутках до чотирьох гривень і в тролейбусах до 2 грн. 75 коп. Деякі їхні вимоги є досить справедливими. Оскільки електроенергія подорожчала до 79 коп., це майже удвічі. Рік тому за місяць платили 250 тисяч, а тепер мусимо платити у межах мільйона. Така велика різниця. Якщо залишити старі ціни, то необхідно шукати додаткові гроші, щоб заплатити за електроенергію. Також значно подорожчали паливно-мастильні матеріали. Позитивним є те, що пальне поки що не піднімається в ціні», – розповів начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міської ради Ігор Мединський.

Є прогнози, що тарифи зростуть в кінці зими або на початку весни.