Сьогодні, 3 лютого, відбулась зустріч керівництва області та міста з поважним Послом Австралії в Україні Дагласом Траппеттом. Обговорювали туризм, сільське госоподарство та інші варіанти співпраці. Частина засідання проходила в закритому форматі.

– Для нас є цікавою співпраця з вашим регіоном, – зазначив Посол Даглас Траппетт. – Найбільш важливою для нас є співпраця в сільськогосподарському секторі. Проте, не менш цікавим для нас є туризм – австралійці дуже люблять подорожувати. Я вийшов з готелю, і побачив красиве озеро, на якому сидять рибалки. Також мені сподобалось, що навпроти будівлі ОДА  стоїть пам’ятник Степану Бандері. У вас дуже багата історія та  культура. Думаю, австралійцям буде на що подивитись  в Тернополі та області.

В Тернополі шукають місто-побратима, і, як зазначили на зустрічі, зараз розглядають Мельбурн або Сідней.

– Ми вдячні за підтримку в прагненні України бути суверенною та територіально-цілісною, – сказав голова Тернопільської ОДА Степан Барна. –  Ми вдячні за проведення в минулому році бізнес-форуму “Австралія-Україна, OzUke 201″, на якому я мав честь перебувати. Ми також створюємо належні умови для залучення інвестицій. Ми хочемо організували прес-тур для ЗМІ Австралії в Тернопільській області.  А в  19-20 травня в Тернополі планується проведення форуму, на якому представлять інвестиційні проекти.

Під час засідання усіх представників преси попросили вийти. Надалі зустріч проходила в закритому форматі, пише “20 хвилин“.