Вже за два місяці, а то й швидше Тернопіль докорінно зміниться. Так описує результати майбутнього весняного благоустрою міська влада.

Двомісячник почнеться 1 квітня. Окрім того, 15 квітня буде загальноміська толока з нагоди Дня довкілля. До неї планують долучити підприємства, організації, навчальні та лікувальні заклади, словом, якомога більше тернополян, повідомляє TV-4.

Наводити лад після зими у місті тернополяни будуть гуртом. Усе, що їм не під силу, до кінця травня мають зробити комунальники.

– Якщо взяти «Теплокомуненерго» і «Водоканал», робота буде націлена на те, щоб заробити всі аварійні розкопки, які відбулися. Підприємства, які обслуговують житловий фонд, мають ширше коло робіт: прибудинкові території, дитячі, спортивні майданчики, обрізки дерев. Ми хочемо охопити все місто, тому розподіляємо по зонах, щоб через 2 місяці воно було в докорінно іншому стані, – розповів перший заступник міського голови Тернополя Петро Ландяк.

Під час двомісячника планують відремонтувати чимало дитячих майданчиків, пофарбувати лавки для відпочинку та урни для сміття, а подекуди й встановити нові, попідрізати дерева, впорядкувати зелені зони та клумби. Фонтани на бульварі Шевченка обіцяють відремонтувати до Дня міста, 28 серпня.