Помер голова Підгаєцької райдержадміністрації Андрій Прокопенко.

Як стало відомо “За Збручем”, керівник Підгаєччини помер сьогодні уночі.

Андрію Васильовичу Прокопенку нещодавно виповнилося 50 років. На посаді голови РДА він пропрацював трохи менше року – указ про його призначення був підписаний 23 березня 2011 року.

До призначення на посаду в державній вертикалі Прокопенко займався аграрним бізнесом. Як ми повідомляли, у сферу його інтересів входило підприємство “Агро-проба” в селі Гнилиці Підволочиського району. Саме в цьому районі колись очолював райдержадміністрацію нинішній губернатор Тернопільщини Валентин Хоптян.

Прокопенка вважали досить близькою для Хоптяна людиною. Цьому сприяло активне комсомольське минуле обидвох. Як відомо, Андрій Прокопенко донедавна очолював на Підволочищині партію Сергія Тигіпка “Сильна Україна”, був депутатом Підволочиської райради.

Про причини смерті Андрія Прокопенка наразі невідомо. За неофіційною інформацією, у нього стався серцевий напад.

Довідка

Андрій Васильович Прокопенко народився у Тернополі 31 січня 1962 року.

В 1988 році закінчив Тернопільський фінансово-економічний інститут, “бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності в промисловості”, економіст; у 1999 році – Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого, “Правознавство”, юрист.

Свою трудову діяльність розпочав у 1983 на посаді водія вантажного автомобіля господарського відділу Тернопільської обласної контори Держбанку СРСР, з січня 1985 року – водій спеціалізованого тресту “Теплицьтехмонтаж” Львівської спеціалізованої пересувної механізованої колони у м. Львів.

У серпні 1987 року працював на посаді старшого інспектора адміністративно-господарського відділу управління Держстраху Тернопільської області.

З вересня 1987 року – завідувач господарства Тернопільського обласного комітету ЛКСМ України, з лютого 1987 – інструктор фінансово-господарського відділу, а з липня 1990 року – завідувач сектору Тернопільського обласного комітету ЛКСМ України.

З грудня 1990 року – завідувач комплексу громадського харчування Тернопільського регіонального молодіжного комплексу “Орбіта” у м. Тернопіль.

З вересня 1991 року – працював заступником директора філії Тернопільський центр молодіжного співробітництва “Орбіта” спільного підприємства ТзОВ “Центр молодіжного співробітництва “Київський колегіум”, а з січня 2000 року – юрисконсульт даної філії.

З січня 2002 року – юрисконсульт промислово-комерційної фірми “Аріс” у м. Тернопіль.

З січня 2003 року – приватний підприємець, м. Тернопіль.

23 березня 2011 року розпорядженням Президента України Андрія Прокопенка  призначено головою Підгаєцької районної державної адміністрації Тернопільської області.