Відмовився від прокату фільмів російського виробництва найбільший кінотеатр Львова «Планета кіно», розташований у торгівельному центрі King Cross Leopolis.

ПодоляниПро це кореспондент Укрінформу дізналась від директора кінотеатру Олени Хвальової.

«Протестуючи проти агресії північної сусідки у Крим та ескалацію напруження довкола нашої держави, ми принципово від початку березня не беремо для показу у себе фільми російського виробництва. Такої ж політики дотримуються інші кінотеатри міста», – зазначила Хвальова.

За її словами, в українському прокаті є величезний пакет російських фільмів, однак і в Львові, і в інших містах країни кінотеатри віддають перевагу роботам українських кінематографістів та фільмам з інших країн.

Натомість у Тернополі в кінотеатрі “Сінема сіті”, що знаходиться у торговому центрі “Подоляни”, 9 квітня демонструють фільм російського виробництва “Стартап”, а з 10 квітня дві нових російських прем’єри – “Газгольдер” та “Діалоги”. Крім того, у репертуарі фільм за участю почесного громадянина Росії Жерара Депард’є, який змінив французське громадянство на російське.

Нагадаємо, що співласниками “Подолян” є родина нардепа, екс-регіонала Кінаха та місцевого підприємця Василя Чубака. Останнього у часи Януковича можна буьо часто побачити у свитті Хоптяна та Гоча.