Відповідна нарада проведена й в облдержадміністрації. Зокрема, під началом заступника губернатора Миколи Головача обговорено стан будівництва житлових будинків, які ведуть учасники корпорації «Укрбудінвест».

«У зв’язку із масовими зверненнями до облдержадміністрації громадян, які уклали договори на будівництво квартир у житлових будинках корпорації «Укрбудінвест», голова ОДА підписав доручення, яким передбачено низку заходів щодо недопущення нанесення матеріальних збитків громадянам, чиї кошти були залучені на будівництво житла», -розповів Микола Головач.

За результатами наради інспекції Держархбудконтролю в області доручено спільно з корпорацією «Укрбудінвест» розробити заходи з відновлення будівництва та введення в експлуатацію об’єктів житла, будівництво яких ведуть учасники корпорації.

Це вже друге подібне рішення влади на Тернопільщині. Раніше попередній меморандум з підприємствами Щепановського уклав міський голова Сергій Надал. В обох випадках нічого не йдеться про те, де забудівник візьме кошти добудувати довгобуди, погасити мільйонні кредити та заборгованості перед власними працівниками.