Дебютант біатлонного чемпіонату світу розповів про причини невдалих виступів у спринті (49 місце) та у гонці переслідування (43 місце).

Підручний Дмитро– Звичайно, результатами на цьому чемпіонаті я не дуже задоволений. І в змішаній естафеті, і сьогодні в переслідуванні біглося відверто погано. В спринті самопочуття було краще. Але, як ми потім домовились із сервісменами, там були проблеми з підготовкою лиж – на спусках суперники дуже помітно мене накочували, і це було однією з причин невисокої швидкості. Але якщо казати загалом – зараз просто не біжиться. На даний момент я не можу боротись не лише з лідерами, а й навіть з суперниками мого рівня.

Щодо стрільби, то в естафеті лежачи відстріляв непогано, а в стійці надто поквапився – намагався відстрілятись по швидше й наздогнати суперників. В особистих гонках довелось боротись не лише з собою, а й з вітром. Там також стійку пройшов більш-менш пристойно, а до ліжки віднісся, можна сказати, халатно, самовпевнено – тому й поплатився двома колами. Взагалі в цьому сезоні лежачи я стріляв не погано, тому, вважаю, міг зробити нуль. якщо б стріляв більш акуратно.

Якщо говорити про сьогоднішній стан, то нюансів може бути багато. Частково впливає і втома, яка накопичилась за цілий сезон – вже в минулому сезоні проглядалось, що на останніх етапах я вже не витримував навантаження і результати теж сильно падали. Можливо, десь прогадали і в підготовці, але у інших хлопців в команді – тих же Семенова і Жирного – з готовністю все гаразд. Я гадаю, завтра з тренерами проаналізуємо все більш детально і знайдемо причини. Індивідуалку я, напевне, буду пропускати, тому зараз зосереджусь на тому, аби якнайкраще підійти до свого естафетного етапу.