Як ми повідомляли учора, 15 січня активісти тернопільського Автомайдану навідалися в гості до чільних місцевих регіоналів. Місця їх проживання опозиціонерам повідомили небайдужі сусіди.

автомайдан в Тернополі пікетував квартири регіоналівПонад сто активних тернополян завітали до голови фракції Партії регіонів у облраді Павла Федика, а потім рушили до будинку, де проживає одіозний заступник голови ОДА Петро Гоч.

Самого чиновника на місці не виявилося, зате протестувальників несподівано перестрів заступник керівника обласної міліції полковник Облещук. Він пригрозив, що за биття в барабани на мітингарів чекає звинувачення по 185 статті адмінкодексу. Мовляв, люди відпочивають, а шум їм у цьому заважає. Сусіди Петра Гоча навпаки масово вийшли надвір і гаряче підтримали акцію. Дехто з них вперше дізнався, що має під боком такого “поважного” співмешканця.

Цікаво, що міліцейський полковник захищав лише спокій двору, де живе заступник голови ОДА. Сусіди Павла Федика такої уваги з боку правохоронців не удостоїлися.

[youtube1]zui6cijt3Ak[/youtube1]

[youtube1]itgfpojFOjY[/youtube1]