Про це стало відомо з вечірніх новин на телеканалі ТВ-4. Тернопільський міський осередок “Громадянської позиції” прийняв рішення не висувати кандидатури від партії на посаду міського голови Тернополя.

У такий спосіб керівник асоціації споживачів житлово-комунальних послуг  та визнаний фахівець у цій галузі Петро Ландяк відмовився від нагоди посперечатися за посаду Тернопільського міського голови. Що стало основною причиною такого кроку досвідченого політика невідомо. На початку вересня Ландяк виступив з різкими статтями в місцевих виданнях, в яких розкритикував замовні та дуті соціологічні дослідження, що регулярно друкуються в місцевих газетах. Тоді, здавалося, що Ландяк налаштувався на жорстку боротьбу з фаворитами кампанії.

Але сталося протилежне. Ландяк вийшов з гри і піде на вибори на чолі партійного списку та за мажоритаркою. Можливо, з останнім  і пов’язане сьогоднішнє рішення, адже згідно закону кандидат в мери може йти тільки в списку, а одночасно висуватися в окрузі не має права. Не виключено, що Ландяк вирішив тримати мажоритарну синицю в руках і не ризикувати заради омріяного журавля в небі. До того ж рейтинг партії Гриценка поки що нижчий необхідного 3% бар’єру.

До речі, другу місце у списку ГП обійняв ще один “нереалізований” мер – власник мережі агенцій нерухомості та газети “У кожен дім” Вадим Перець.