Партія регіонів заявила, що депутати від "Свободи" побили БочароваНародний депутат від Партії регіонів Орест Муц вимагає від прокуратури відреагувати на випадок побиття мера Збаража депутатами-свободівцями.

Нагадаємо, 4-го березня у Збаражі виник черговий скандал, який прогримів на всю Україну. На одній із сесій міської ради виник конфлікт між мером-регіоналом Михайлом Бочаровим та депутатами від ВО «Свобода». Як заявила Партія регіонів, свободівці увірвалися до кабінету міського голови і побили його, після чого той опинився у лікарні. У свою чергу «Свобода» стверджує, що їхні депутати лише намагалися визволити свого «побратима» з рук мера, котрий, разом з директором ринку, затягнув хлопця до свого кабінету і там бив його.

Нещодавно головний регіонал Тернопільщини Орест Муц розкритикував «в пух і прах» прокурора Збаразького району за те, що той не порушив справу за фактом побиття мера. Про це він заявив під час представлення голови Збаразької РДА.

Як повідомляє сайт Партії регіонів, Муц наголосив, що позиція прокурора, яка виходить за межі його повноважень, обурює громадськість. Як і те, що прокурор нібито ігнорує засідання сесій районної ради.

Звертаючись до голови Збаразької райради Надії Розвадовської, котра, до речі, також представляє Партію регіонів, нардеп закликав депутатів дати принципову оцінку позиції прокурора району вже на найближчій сесії.

– Нинішня позиція прокурора Збаразького району обурює громадськість – заявив Муц. – Ми змусимо силові структури – того ж таки  прокурора району – виконувати делеговані державою та президентом повноваження.

Як ми повідомляли, Збаразький район очолив давній товариш Муца Автанділ Мдінарадзе. Його представили активу району 28 березня.