Мешканці Калуша, що на Прикарпатті,  готуються до страйку. Причина – брак коштів для фінансування більшості сфер життєдіяльності міста, повідомляє ZiK

За словами мера Ігоря Насалика, за три місяці 2012 року розрив між потребою і фінансуванням тільки по зарплаті становить 6 млн гривень. Тому, якщо міністерство фінансів не втрутиться з 10 травня калушани розпочнуть страйкувати.

Крім цього, однією з найбільших проблем міста є стан КП «Водотеплосервіс», яке постачає тепло в оселі мешканців Калуша. За цей опалювальний період підприємство спрацювало зі збитком у 12 мільйонів гривень через зношені мережі теплопостачання. Але, не зважаючи на це, зазначену суму потрібно повернути Калуській ТЕЦ. Щоб провести ремонт тепломереж, місту потрібно щонайменше 45 мільйонів. Зрозуміло, що в бюджеті таких коштів немає.

Мер Калуша Ігор Насалик, який раніше був регіоналом, зараз очолює Українську партію, яка в свою чергу влилася до “Громадянської позиції” Анатолія Гриценка. В Тернополі це об’єднання очолює власник продуктових магазинів та “годувальник” дітей в школах міста Петро Ландяк.