Існує висока ймовірність того, що другого призера минулих виборів підтримає громадянська партія “Пора”.  За неофіційною інформацією голова партії Владислав Каськів домовився з цим одіозним забудівником щодо підтримки на виборах міського голови Тернополя.

Що пов’язує Щепановського і “Пору” зрозуміти важко. Не виключено, що мова йде про якісь кулуарні домовленості. Після того, як президент Янукович доручив керівнику “Порі” Владиславу Каськіву очолити роботу щодо підготовки та реалізації національних проектів, – цю партію почали зараховувати до потенційних “колоборантів”. Можливо, й через те Щепановський хоче пов’язати свою долю з нібито провладною партією. Раніше, планувалося, що він з’явиться під високим другим номером в списку Партії Регіонів. Тепер голова фірми “Будівельник” знову сподівається, що політична підтримка дозволить йому вирішити проблемні питання по бізнесу.

Тим часом реальні тернопільські “пористи” розбіглися по модних на сьогодні політичних проектах. Молодіжна група на чолі з Іваном Сорокалітом буде балотуватися від “Свободи”, а “пористи”- ветерани надали перевагу проектам Яценюка і Кириленка.