Раніше ми писали про стихійне перекриття однієї з вулиць в Тернополі, через яку стався автомобільний затор. Як пишуть Тернополяни протестували робітники, що займалисмя ремонтом перинатального центру “Матері і дитини”.

Віктор Шумада, Степан БарнаЗа словами протестувальників – медзаклад невдовзі відкриють, а їм досі не повернули обіцяних за роботу коштів. Люди обурюються, адже втомилися слухати лише обіцянки. Саме тому і вийшли – аби їх почули.

Акція протесту нечисленна, її учасники тримають в руках лише один транспарант з вимогою повернути зароблене. Кому саме адресується дане повідомлення – замовнику робіт чи фірмі, яка наймала робітників невідомо.

Реконструкцію перинатального центру розпочали ще у 2012 році під паторонатом голови ОДА Валентина Хоптяна та його заступника Петра Гоча. Величезні кошти виділені бюджетом зникли у невідомому напрямку. Пізніше “за справу” взявся новий очільник області Степан Барна. Він обіцяв взавершити ремонт пологового до 1 січня 2016 року, однак обіцянки не дотримав. Кошти на ремонт освоє наближена до влади фірма, про що писали в журналіському розслідуванні “Наші гроші”.

На фото: “Успіхи” команди Барни вивели людей на вулицю