У завершальному матчі передсезонного збору тернополяни перемогли команду ДСО з рахунком 1:0.

Загалом тренер футбольного клубу Роман Толочко задоволений якістю підготовки “Ниви” до нового сезону. Про це він сказав у інтерв’ю клубній прес-службі.

— Під час других зборів нам вдалося провести ще три контрольних поєдинки. Що ж до останнього, то ми б, звісно, хотіли зіграти із сильнішим суперником. Планували спаринг із рівненським “Вересом”, але в останній момент наш суперник відмовився від гри.

У цих матчах ми намагалися награвати основний склад. Адже потрібно було визначатися з тими гравцями, на яких ми розраховуємо. Вдалося нам залучити до команди досвідченого захисника Романа Бочкура, який, на мою думку, суттєво підсилить нас.

Загалом проведеною підготовчою роботою я задоволений. Мені сподобалося відношення хлопців до тренувань і те, як вони старались проявити себе під час контрольних матчів.

Щодо комплектації команди, то, мабуть, жоден тренер ніколи не буде задоволений повністю — завжди хочеться чогось кращого. У нас є ще 2-3 проблемні позиції, які ми постараємося закрити до завершення трансферного вікна. — сказав Роман Толочко.