Вчора Кременець гучно  відсвяткував своє 785-річчя. Саме стільки часу пройшло від першої писемної згадки про м. Кременець: «Благословен єси, о древній Кремінь-граде – землі окраса, Духа благодать». З нагоди свята міська влада підготувала чимало сюрпризів для городян та жителів міста у вигляді культурно-мистецьких та спортивних заходів.

Урочистості розпочалися із легкоатлетичного пробігу містом.  Кременчани мали змогу відвідати виставку автомобілів, «Парад вишиванок», фінал кубку району з футболу, відкритий чемпіонат по стрибках на лижах з трамплінів та багато іншого.

Для найменших учасників святкування організатор підготували чимало цікавих атракціонів, а на центральних вулицях міста розкинувся цілий ярмарок іграшок, повітряних кульок та запашних солодощів.  Традиційно впродовж свята відбулася виставка ужитково-прикладного та образотворчого мистецтва за участю народних умільців та художників Кременеччини.

Та найбільше приємного очікувало на городян під час  урочистої концертної програми присвяченої Дню міста за участю аматорських колективів Кременеччини, міст Коломия та Здолбунів (Польща).

Привітав мешканців Кременця та гостей святкування сам очільник міста  – Олексій Ковальчук, який відверто заявив багатотисячній громаді, що прийняв вольове рішення вступити у політичну партію «УДАР Віталія Кличка», адже їй довіряє найбільше. Зрештою, у ході свята ця, ще молода політична сила мала змогу приємно подивувати кременчан. Активіст партії «УДАР» Ломакович Віталій,  вся родина якого з діда-прадіда родом із Кременця, подарував  загальноосвітній школі №4 міста Кременець  цілий комп’ютерний клас. А саме – десять сучасних комп’ютерів, які дуже знадобляться школярам у наступному навчальному році.  На фоні символічних презентів від інших гостей або й пусто-порожніх обіцянок представників інших політичних сил, реальний внесок у матеріальний фонд міста був належно оцінений кремен чанами.

– Стільки часу вже весь світ живе з комп’ютерами,  та й інші школи вже придбали їх, – ділиться роздумами пані Марія, місцева жителька, син якої відвідує згадувану школу, –  А в нас  чомусь ніяк не вдавалося їх отримати.  Певно, якби не пан Віталій, то не було б в нашій школі компютерів. Як не радіти сьогодні, адже він доклався до того, щоб святкування було повноцінним. Адже на свято прийнято дарувати подарунки, а він зробив такий подарунок, який буквально отримала громада міста у власні руки.

Зауважимо, що Віталія Ломаковича тернопільська обласна організація Політичної партії «УДАР  Віталія Кличка» рекомендує як імовірного кандидата від “УДАРУ” з огляду на те, що він місцевий, у Кременці знають та поважають його родину.

Завершився день у Кременці дискотекою для молоді, масовими гуляннями та феєрверками.  Однак, окрім позитивних вражень та емоцій у кременчан залишився чудовий подарунок від молодого «ударівця».

Прес-служба ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»