Про необхідність підняти тарифи підприємства житлово-комунальної сфери говорять давно. Нещодавно їхнє прохання задовільнили. Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення переглянути тарифи на квартплату в сторону збільшення.

Шахрай завищував тарифи на комунальні послуги«Це в нас не прийнятий новий тариф, а скорегований уже існуючий з 2011 року. З того часу пройшло дуже багато змін. І на законодавчому рівні, і у вартості паливно-мастильних матеріалів, мінімальна заробітна плата зросла. Якщо порівнювати вартість електроенергії, то вона зросла на 156% з 2011 року. Вартість паливно-мастильних, будівельних матеріалів – на 208%», – розповіла начальник фінансово-бухгалтерського відділу міського управління ЖКГ Надія Кравець.

До прикладу, для квартири площею 60 кв. м, в будинку без ліфта квартплата становитиме від 48 гривень до більш як 126. Це тому, що у підсумку вартість залежить від багатьох чинників, пояснює Надія Кравець.

«В нас тариф затверджений побудинковий. Вартість метра квадратного загальної площі – від 80 коп. до 2 грн. 57 коп.», – зазначила Надія Кравець.

Раніше ж за квадратний метр тернополяни сплачували від 50 копійок до півтори гривні без податків.

Джерело: ІНТБ