Швидко і непомітно пролетіли три місяці з моменту призначення Президентом України Петром Порошенком нового керманича Тернопільщини. Як зарекомендував себе Степан Барна на відповідальній посаді за сто днів роботи ми запитали у народного обранця Миколи Люшняка.

Микола Люшняк– Губернатор хоч і молодий, досвід у політиці у нього величезний. Йому не потрібно було вчити усе «з нуля», він знав про ситуацію в області, тому й розпочав свою діяльність на посаді голови ТОДА із найбільш проблемних питань, – розповідає нардеп від Тернопільщини Микола Люшняк. – Вважаю, що із першочерговими завданнями, які ставить перед ним президент і уряд Степан Степанович справляється.

А ще, каже народний обранець, Степана Барну люблять люди, адже він однаково відкритий для спілкування як з представниками бізнесу, так і з громадою.

– Особисто можу сказати, що він прислухається до порад збоку і веде себе досить впевнено – як і належить справжньому мудрому політику. Негативних слів в його адресу сказати не можу – не доводилось бачити чи чути про «темну сторону» Барни. Сподіваюсь, що й не доведеться. Зараз лише можу сказати, що він невтомний трудівник, який працює по 15 годин в день – о 7:00 він вже на роботі, додому йде не раніше 22:00. Мабуть, це перший настільки відповідальний губернатор Тернопільщини, – переконаний Микола Володимирович.

Щодо «слабких місць» в області, то тут член фракції «БПП» називає «перезавантаження» владних чиновників. На думку Миколи Люшняка, саме оновленням кадрів зараз повинен зайнятися Степан Барна, аби виправдати довіру керівництва держави, і, головне – громади краю, яка бачить в особі очільника Тернопільщини позитивного та перспективного лідера.

Читайте на цю тему: