Бучацькі волонтери постійно їздять на схід, ризикуючи власним життям, аби доправити військовим адресну допомогу. Активісти намагаються підтримати не лише хлопців зі свого району, але й дбають про забезпечення військовозобов’язаних із сусіднього Монастириського краю.

– Ми знаємо про всі потреби хлопців, тому не можемо залишитись осторонь цієї проблеми, – розповідає бучацький волонтер Андрій. – Звичайно, самостійно купити все необхідне аби одягнути та взути бійця ми не маємо змоги. Тому часто звертаємося за фінансовою допомогою до благодійників.

Востаннє, волонтерам з Бучача погодився допомогти і народний обранець від Тернопільщини – член політичної партії «УДАР» та Блоку Петра Порошенка Микола Люшняк. За його матеріальної підтримки вдалося закупити 25 комплектів військової амуніції для потребуючих солдатів.

– Купили по 25 зимових комплектів, що складаються з бушлатів та штанів. Вартість одного коливається в межах 700 гривень,- каже пан Андрій.

Замовляли амуніцію на місцевому підприємстві «Берізка», що функціонує у с. Золотий Потік Бучацького району. Там військову форму виготовили в обмежені терміни, адже час «піджимав» волонтерів. Частина комплектів була роздана тим, хто повернувся з-під Дебальцево, спорядили і військовозобов’язаних, які вперше поїдуть в АТО.

У свою чергу Микола Люшняк пообіцяв волонтерам підтримувати з ними зв’язок та при потребі допомагати із забезпеченням найнеобхіднішим тих, хто в окопах на сході відвойовує нам мирне небо.