Два автомобілі для бійців АТО придбав народний депутат України Микола Люшняк. Допомогу відвіз бійцям легендарної 92-ої механізованої бригади і прикордонникам. Автомобілі завантажили продуктами харчування і іншими речами першої необхідності.

Люшняк МиколаВ місті Щастя Луганської області базується 92-га механізована бригада. Це одна з гарячих точок, вдень військові будують нові укріплення. Кажуть, потреби армії зростають, тому за допомогу вдячні.

«Те, що допомагають люди – найдієвіша допомога. Вона несе як технічну складову, так і  те, що ми бачимо, що народ з нами, що є відповідальність, ми маємо за цей народ воювати і захищати його» – каже командир 92 бригади, полковник Віктор Михайлюк.

Народний депутат України Микола Люшняк спільно із волонтерами з Копичинець відвіз допомогу на передову. Один автомобіль для 92-ої механізованої бригади, інший – прикордонникам, що базуються в Курахово.

«Ми відвідали хлопців, які дислокуються на найближчій до сепаратистів точці, побачили, як вони воюють і з чим. Зараз ми бачимо, що наша армія за останній рік дійсно зміцнилася, стала мужньою і патріотичною. Ми спілкувались з танкістами, питаю, як навики ваші, адже там воюють професіонали, вони сказали: «Вони воюють за гроші, а ми за Батьківщину». Це підтверджує той факт, що у нас є дійсно патріотична армія» – каже народний депутат України Микола Люшняк.

Військові відзначили, що останнім часом потік допомоги зменшився, тому нові автомобілі – потрібні.

«Використовувати можна для розвідників, туди можна встановити і автоматичний гранатомет, і кулемета можна поставити, тим паче, що у нас уже є станки, які дозволяють ставити на машину, ну і використовувати в групі швидкого реагування. У нас є резерв, який використовуємо, коли треба швидко висунутись на групу противника, це тільки такими машинами» – каже командир 92 бригади, полковник Віктор Михайлюк.

Надалі актуальною залишається потреба у засобах зв’язку і тепловізорах. «Ми побачили реальний стан справ на передовій, поспілкувалися з військовими і при прийнятті законопроектів я буду враховувати їхню думку. Ми обмінялися телефонами, і у разі нагальних потреб вони зможуть напряму телефонувати. Наша армія повинна бути не тільки сильна духом і патріотична, але й технічно оснащена» – зазначив народний депутат України Микола Люшняк.