Народний депутат України Микола Люшняк уже кілька місяців перераховує свій заробіток на рахунок Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру. Такі благодійні поступлення на рахунок закладу будуть відбуватися кожного місяця. Тут навчаються діти з вадами слуху і мовлення. Для свого благодійника вони організували святковий концерт.

У Теребовлянському навчально-реабілітаційному центрі навчається 135 дітей з вадами слуху і мовлення. Тут є дошкільне відділення, яке об’єднує молодшу і дві середніх групи. А також школа, після закінчення якої діти одержують диплом про повну середню освіту і свідоцтво про одержання робітничої професії кравця або оператора комп’ютерного набору.

«Ми раді, що знайшли спільну мову з Миколою Володимировичем і він виділив нашу школу з-поміж інших схожих закладів. Бо на Теребовлянщині є чотири схожі заклади інтернатного типу. – розповідає директор Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру тернопільської обласної ради Марія Кацан. – Побачивши, напевно, наших дітей, як вони не чуючи вільно танцюють, вільно співають жестами, як розвивають свої таланти».

Народний депутат України Микола Люшняк – частий гість у цьому закладі. Кілька місяців тому він оформив усі необхідні документи для того, щоб його заробітну плату у формі благодійного внеску перераховували на рахунок закладу.

«Ці діти вражають своєю чистотою, правдивістю, щирістю. За те, що у них є вади, суспільство не повинно їх відкидати. – каже народний депутат України Микола Люшняк. – Сьогодні завдання вчительського складу, обслуговуючого персоналу і, зокрема, моє – оцей талант розкрити повністю. Тоді дитина зрозуміє, що вона потрібна Україні, потрібна своїм батькам, суспільству».

На знак подяки за дружбу діти приготували для народного обранця святковий концерт. До речі, багаті вихованці не лише своїми творчими здібностями, я й досягненнями на різних олімпіадах і конкурсах.

«Переможці Всеукраїнського конкурсу «Єрудит» між глухими дітьми, Чемпіони-олімпійці в Тайвані – наші випускники, вибороли по футболу перше місце – привезли золото, нещодавно Марія Белла приїхала з Європи, привезла друге місце з чемпіонату по дзюдо. Я думаю, що з цієї сторони Микола Люшняк докладає зусиль, а ми будемо тішити його своїми досягненнями» – зазначила Марія Кацан.

Народний обранець побажав вихованцям закладу стати активними громадянами і разом будувати міцну Україну.

«Ця доброта сердець, яка випромінюється на сцені, доброта вашої душі показує те, що ви є велика надія України і українського народу. – зазначив Микола Люшняк. – І я із своєї сторони буду старатись зробити все для того, щоб на законодавчому рівні, на державному рівні ви відчували себе повноцінними членами суспільства і ставали ними».