Обласна влада зверне увагу на древній Кременець. За словами голови ОДА, президент дав доручення урядові виділити 70 мільйонів гривень на добудову районної лікарні, будівництво якої законсервоване 22 роки тому.

– Зараз ми робимо Заліщики «містечком європейського типу», бо це є перлина не тільки нашого краю, а й усієї України, – повідомив очільник краю на колегії обласної держадміністрації. – Потім беремся за Кременець. Це історичне містечко, де буде об’їзна дорога, заїзди, заміна фасадів. Це ми маємо зробити, але не знаю, з якою, правда, командою. Бо допомагати добре тому, хто працює.

На цьому ж засіданні Валентин Хоптян вказав голові Кременецької РДА на серйозні недоліки в галузі тваринництва. Називалися також інші сфери, де районна влада недопрацьовує. Це не перший випадок, коли намісник Януковича різко критикує голову Кременецької РДА Ігоря Михальчука. Нагадаємо, що на одній з попередніх колегій робота керівника району була визнана незадовільною, після чого посадовець “втік” на лікарняне. Очевидно, Михальчук, якого вважають ставленником нардепа Ореста Муца, не хоче йти з посади добровільно. Тому й його критикують з різних боків.
Водночас серед посадовців ОДА жваво “обмивають кістки” можливим кандидатам на місце Михальчука.