Влада може перемогти на парламентських виборах лише у випадку масових фальсифікацій та завдяки роздрібненню опозиційних сил. Про це заявив голова політради партії «Наша Україна» Валентин Наливайченко під час ефіру на Тернопільському обласному радіо. За його словами, лише єдиний список усіх проукраїнських опозиційних сил здатний перемогти.

«Спроби організувати так звану «правицю» є безвідповідальним кроком збанкрутілих політиків. Вони мають покаятись, бо протягом десятиліть обдурюють українських людей, годуючи їх обіцянками про об’єднання. Ці політики заради власних амбіцій та сумнівних політичних дивідендів вносять розбрат в опозиційний табір, дезорієнтують патріотичного виборця та забирають шанс на зміну політичного курсу країни, – відзначив політик. – Вправляючись у націонал-демократичній риториці, на ділі ці політики свідомо чи несвідомо підіграють нинішньому режиму корупціонерів та українофобів. Такі дії лише дискредитують правоцентристську ідеологію».

На його переконання, «Наша Україна» має діяти в об’єднаній опозиції.

«Ми зможемо додати єдиній опозиції необхідного державницького, національного, ідеологічного компоненту», – зауважив Наливайченко.

Він закликав усіх членів партії та колег стати пліч-о-пліч з партнерами по опозиційному об’єднанні.

«Лише національна солідарність змете збанкрутілу антиукраїнську владу», – підкреслив Наливайченко.