19-20 травня поблизу міста Теребовлі на Тернопільщині за підтримки громадсько-політичного діяча, екс-голови СБУ Валентина Наливайченка відбулася молодіжна теренова гра «Легенда УПА», присвячена 100 річчю від дня народження голови проводу Організації Українських Націоналістів (бандерівців) Ярослава Стецька.

Організаторами теренівки традиційно стали обласні організації Молодіжного Націоналістичного Конгресу та громадсько-політичного об’єднання «Українська справа», за сприяння Управління у справах сім’ї та молоді Тернопільської ОДА.

«У грі взяли участь близько двохсот школярів з усіх куточків Тернопільської області. Змагання відбувалися у кілька етапів, серед яких – безпосередньо теренова гра, історичний брейн – ринг, турнір з пейнтболу», – розповів керівник Тернопільської обласної організації громадсько-політичного об`єднання «Українська справа» Олег Вітвіцький.

За його словами, особливістю цьогорічних змагань стало те, що кожна команда, яка здобувала перемогу на певному відрізку змагань, отримала нагороди.

«Команди – переможці кожного етапу отримувала ексклюзивний приз від Валентина Наливайченка, тому цього року практично ніхто не залишився без подарунка.  Зокрема, такими призами були відзначені команди Бережанського, Тернопільського, Козівського та Кременецького районів», – відзначив  Вітвіцький.

Загалом, за підсумками змагань, перемогу у грі здобула команда, яка представляла Бучацький район Тернопільщини, друге та третє місце розділили, відповідно, команди міста Тернополя та Зборівського району.