Чоловіка, який днями втік із райвідділу міліції, вже затримали. Двох правоохоронців за те, що прогавили затриманого, – звільнили.

Де затримали зловмисника та за яких обставин, у міліції не кажуть. Лише розповідають, що втікач – під вартою і з ним працюють слідчі, – пише “20 хвилин”.

– Підозрюваний у злочині, який намагався втекти, тепер у статусі обвинуваченого і його тримають під вартою, – повідомили у відділі зв’язків із громадськістю обласної міліції. – Тривають активні слідчі дії, кримінальну справу розслідують.

Після цього випадку в Інтернеті з’явилася інформація, що за фактом втечі затриманого порушили кримінальну справу. Припускали користувачі мережі й те, що втеча могла бути підлаштованою. Офіційно правоохоронці цієї інформації не підтверджують. Проте в обласній міліції кажуть, що через трафунок двох працівників райвідділу таки звільнили.

– Кримінальної справи не порушували, – інформують у відділі зв’язків із громадськістю обласної міліції. – Провели перевірку цього факту, за її результатами підготували наказ, згідно з яким двох чоловік звільнили з органів внутрішніх справ, а на кількох наклали суворі дисциплінарні стягнення.

Та кого саме звільнили і які стягнення наклали, правоохоронці розповісти відмовилися. Ми перевірили, чи звільнили рядових працівників, а чи, можливо, постраждало керівництво райвіділу. Зателефонували на один із номерів установи й запросили до телефону начальника чи заступників.

– Із заступниками можете поспілкуватися пізніше, – відповів працівник райвідділу. – А Матвійчука не наберете, бо його нібито зняли з посади.

Чи просто зняли з посади, а чи звільнили, провоохоронець не уточнив.

Нагадаємо, ввечері 8 травня з райвідділу міліції втік затриманий чоловік. Він попросився у туалет, а коли залишився сам, вистрибнув у вікно та побіг із території райвідділу.

Зазначимо, що саме цей чоловік нібито пограбував помешкання підприємця Михайла Ратушняка.