Про це в соцмережах похвалився син одіозного колишнього нардепа від Партії Регіонів ореста Муца – Володимир, який в 2010 році став депутатом Тернопільської міської ради за партійним списком.

Муц ВолодимирМолодик виклав у Фейсбуці свідоцтво про реєстрацію міської парторганізації в органах юстиції. Дата створення – 12 березня 2015 року.

Ще раніше реєстраційна служба зареєструвала обласну організацію партії “Сила людей”, яку очолив А. Палюх. Цікаво, що місцем знаходження обрану адресу Сагайдачного, 1, офіс 20. Тут раніше рахувався офіс Партії Регіонів, а також громадської організації Ореста Муца “Представництво Тернопільщини”.

Цікаво, що “Силу людей” зараховують до партій Майдану, а її лідер Олександр Солонтай був одним з обличь Революції Гідності. На останніх виборах “Сила люлей” посіла 22 місце. У Тернополі презентацію партії 2014 року проводив один з активістів Євромайдану Любомир Шимків.

Що пов’язує відомого громадського активіста та очільників Партії Регіонів наразі невідомо. Не виключено, що Муци банально “віджали” партію під себе.