Команда Степана Барни продовжує курс на відбілювання тернопільських прислужників Януковича. Спочатку вони висунули екс-регіонала Віктора Овчарука кандидатом на посаду голови облради. На таємному засіданні фракції БПП, яке відбулося в одному з ресторанів на вихідних, провладні депутати обрали собі голову фракції.

галичани вдячні В.Ф. Януковичу за інтергацію України до ЄС.За ЗбручемПредставляти партію Петра Порошенка в парламенті Тернопільщини доручено Любомиру Білику. Він багато років трудиться ректором Чортківського медичного коледжу. На виборах 2010 року пан Білик очолював список від партії Регіонів до місцевої райради. Раніше, у 2006-2009 роках депутатствував в облраді від соціалістів, а у далекому 2004 році, на виборах президента, був довіреною особою … Віктора Януковича. В кампанії, яка передувала Помаранчевій революції, пан Білик активно агітував за тодішнього донецького губернатора та проти Віктора Ющенка! В подяку за старання Віктор Федорович нагородив свого чортківського шанувальника орденом “За заслуги” 2 ступеня.

Серед депутатів з фракції БПП у раді Тернопільщини, очевидно, не знайшлося більш достойного керівника. Чого сподіватися від партії, яка підсовує виборцям кримських сепаратистів – любителів Путіна та Кадирова?