Дикий випадок стався у Підгаєцькому районі. Біля місцевого бару один чоловік відкусив іншому носа.

Потерпілий і засуджений – односельці, обоє молоді, непрацюючі, мають по двоє малих дітей. Вони не ворогували, нічим не завинили один перед одним. Аж раптом одного вечора під стінами місцевого бару у с. Сільце Підгаєцького району зійшлися у страшному двобої, бо так вимагав натовп з таких же молодих селян: битися один на один. Привід просто дикий: один при виході з бару штовхнув іншого, бо не було проходу. Але причини й не треба, якщо юрба забажала крові. І кров пролилася: супротивник двічі вкусив другого за ніс.

Хірург, який надавав першу допомогу, був вражений: ніс залишився без крил, на місці страшних травм – сліди людських зубів. Це як огризок яблука зберігає на собі відбитки зубів.

Спотворений потерпілий довго лікувався, йому робили пластику у львівській лікарні. Справу передали до суду із серйозним звинуваченням – заподіяння тяжких тілесних ушкоджень. Адже експертиза встановила: у потерпілого непоправно знівечене обличчя, що є підставою кваліфікувати травму як тяжке тілесне ушкодження. У вироку Підгаєцького райсуду зазначено: на момент судового розгляду на обличчі потерпілого були наявні дефекти тканин кінцевого відділу носа та крил носа, що спотворювали обличчя та не є властиві його нормальному вигляду.

Винуватця засудили до трьох з половиною років обмеження волі, він має сплатити потерпілому 20 тисяч гривень моральної шкоди. Непокараним залишився лише натовп, який вимагав крові, – пише “Свобода”.